Ubezpieczenie biżuterii: Dlaczego żałuję, że nie przeczytałem tego posta 3 miesiące temu

Ubezpieczenie biżuterii: Dlaczego żałuję, że nie przeczytałem tego posta 3 miesiące temu

19 września, 2021 0 przez briw

Twój pierścionek zaręczynowy jest najprawdopodobniej najcenniejszym przedmiotem, który posiadasz.

Więc to ma sens, aby cenić go i podjąć wszelkie niezbędne kroki, aby utrzymać go w bezpiecznym miejscu i chronić inwestycję ty lub twój partner zrobił.

I używane do umieścić mój z powrotem w to ładne pudełko cushioned każdej nocy, starannie szczotkować go ze starą szczoteczką do zębów i wody z mydłem co kilka tygodni, twirl go wokół tak, że diamenty były skierowane do wewnątrz, gdy siedział na rurze obok szczególnie zacienionych patrząc znaków i zablokować go w sejfach hotelowych podczas podróży.

Ale, jak można było wywnioskować z mojego użycia czasu przeszłego, pomimo bycia ultra ostrożnym, jakoś udało mi się stracić mój ukochany pierścionek zaręczynowy.

A co najgorsze, nie był on ubezpieczony!

Kiedy w końcu zebrałam się na odwagę i powiedziałam Zee, że nie mogę go znaleźć, myślałam, że będzie chory / zemdleje / dostanie ataku serca – wszystko z powyższych.

Po tym wszystkim, pracował swój tyłek oszczędzając na ten błyszczący kawałek perfekcji przez miesiące, nosił go blisko swojego serca przez całą drogę z Londynu do Włoch, trzymał się go za drogie życie, gdy kołysaliśmy się tam i z powrotem na tej małej łodzi tylko dla dwojga z widokiem na wybrzeże Amalfi, przeszliśmy przez mękę zmiany ustawienia razem, a teraz, cztery lata później po prostu zniknął.

Więc jeśli ktoś ma kwalifikacje, aby napisać post o tym, dlaczego ubezpieczenie biżuterii jest taki dobry pomysł, to ja!

Więc, tak dla przypomnienia, bo nie chcę, aby ktokolwiek z was popełnił ten sam błąd co ja…

Jaki jest najlepszy sposób, aby chronić swój pierścionek zaręczynowy?

Upewnij się, że jest on odpowiednio ubezpieczony!