Platynowe obrączki ślubne z Nilu Błękitnego: Jaki jest Twój styl obrączki?

Platynowe obrączki ślubne z Nilu Błękitnego: Jaki jest Twój styl obrączki?

21 września, 2021 0 przez briw

Istnieje wiele pomocnych informacji na stronie internetowej – od szczegółowych informacji na temat kształtów pierścieni diamentowych do wszystkiego, co musisz wiedzieć o „4 Cs”.

I love, że Blue Nile kładzie taki nacisk na edukację produktu, jak to pozwala parom, które nie wiedzą, marchewka z karat do świadomego, confusion-free zakupów biżuterii.

Twoje zaangażowanie i obrączki ślubne są jednymi z najdroższych, cennych i sentymentalnych kawałków biżuterii, które kiedykolwiek będziesz posiadał, więc im więcej informacji i wskazówek, tym lepiej.

A wspaniałą wiadomością jest to, że przez cały maj możesz zaoszczędzić 10% na wybranych platynowych stylach dla mężczyzn i kobiet!

Dlaczego platyna? Oto kilka zabawnych faktów na temat platyny z Blue Nile:

  • Platyna jest Blue Nile’s najbardziej popularny metal dla zaangażowania pierścienie i zespoły weselne. Silny i
    trwałe, a z naturalnie biały połysk, który nigdy nie wyblaknie lub zmienić kolor, jest ostatecznym symbolem wiecznej miłości.
  • Platinum’s naturalnie biały połysk podkreśla iskrę i blask diamentu. A ponieważ jest to naturalnie biały metal, re-plating jest niepotrzebne, zawsze będzie trzymać swoje piękno.
  • Platyna jest trwała. Jego gęstość sprawia, że jest to najbardziej bezpieczne ustawienie dla Twojego diamentu lub kamienia szlachetnego.
  • Platyna biżuteria jest bardzo rzadkie, w rzeczywistości, 30 razy bardziej niż złoto. Blue Nile platyna jest 95% czysta (5% iryd, pallad, ruten i inne stopy), a jego czystość sprawia, że naturalnie hipoalergiczne, idealne dla tych z wrażliwą skórą problemów.
  • To łatwe. Po prostu namocz platynę w łagodnym roztworze ciepłej wody z mydłem, a następnie delikatnie wyszoruj ją szczotką z miękkim włosiem.

Mogę również osobiście potwierdzić trwałość platyny, łatwość czyszczenia-ness i wszystkie rundy wspaniałość. Zarówno mój pierścionek zaręczynowy i obrączka są platynowe, a oni przeżyli rok nauczania przedszkola otoczony play doh, piasek i wiele gier na świeżym powietrzu.

I, jak wspomniano powyżej, szybkie płukanie wodą z mydłem i połysk przychodzi traktować!

Platynowe obrączki ślubne

Twój pierścionek zaręczynowy najprawdopodobniej określi rodzaj zespołu weselnego, na który się zdecydujesz, ale jest wiele pięknych opcji do wyboru.

I umieścić razem niektóre z moich ulubionych projektów pierścieni ślubnych z Blue Nile wybór platyny obrączki poniżej.